page-header

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy, które sprzedają

Tworzymy nowoczesne, proste w obsłudze sklepy internetowe

Istnieje dziesiątki rozwiązań e-commerce, jednak każde ma swoje wady i zalety. Dlatego najważniejszym elementem przy budowie sklepu online jest wybranie na samym początku właściwej technologii, dostosowanej m,in. do wielkości sklepu, specyfiki branży oraz planów rozwoju.

Sklepy internetowe budujemy w oparciu o najlepsze narzędzia, sprawdzone i wydajne platformy na których działają sklepy na całym świecie. Stosujemy rozwiązania open source, dedykowane jak również coraz bardziej popularne sklepy w ramach usługi SAAS (Software as a Service). Te ostatnie zyskują na swojej popularności ze względu na bardzo prostą i intuicyjną obsługę i stosunkowo niski koszt uruchomienia sklepu.

Sklepy internetowe w usłudze SAAS

Najprościej rzecz ujmując sklep internetowy w modelu SAAS to gotowe oprogramowanie do zarządzania sklepem online pracujące w tzw. chmurze, czyli na serwerze dostawcy. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest odciążenie właściciela sklepu z wielu technicznych obowiązków związanych z utrzymaniem sklepu takich jak aktualizacje oprogramowania, kopie bezpieczeństwa, utrzymanie ciągłości pracy serwera i wielu innych.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w e-biznesie, gdyż łatwość obsługi i brak wcześniej wspomnianych obowiązków utrzymywania infrastruktury sprawiają, że praktycznie każdy, bez specjalistycznej wiedzy może zacząć sprzedaż w internecie.

Najważniejsze cechy tworzonych przez nas sklepów

Ilość możliwych funkcjonalności sklepów internetowych jest tak na prawdę nieograniczona. Nie oznacza to jednak, że każdy sklep powinien być ‚uzbrojony’ w wszystkie narzędzia. Często spotkać można sklepy, które z technicznego punku widzenia mają wszystko, jednak takie ‚przeładowane’ strony odstraszają wielu użytkowników trudnością obsługi co przekłada się bezpośrednio na brak zakupów.

Stwórz z nami swój wyjątkowy sklep internetowy !

Back to top of page